Шлях до Цифрового та Інклюзивного Навчання Англійської Мови

Перший хакатон Future Simple Hack, що відбувся 19–28 квітня, зібрав понад 185 інноваторів із різних міст України, щоб зробити вивчення англійської мови більш доступним.

«В Україні має з’являтися більше інноваційних та технологічних компаній, які коштують мільярди. Для цього українцям потрібно спілкуватися однією мовою з іноземними організаціями та інституціями, щоб продавати ідеї й залучати інвестиції. Саме тому ми запустили програму Future Perfect, яка допоможе пришвидшити результат та активніше вивчати мову. А хакатони в межах програми дадуть змогу знайти нові технологічні рішення для доступного та інклюзивного вивчення англійської»

Михайло Федоров,
Віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій — Міністр цифрової трансформації

«Наша країна стала центром демократичного світу та інноваційним хабом у центрі Європи. Щоб і далі тримати темп, українцям потрібно говорити зі світом спільною мовою. Саме тому в листопаді ми запустили мовну програму Future Perfect, щоб популяризувати англійську як мову міжнародного спілкування в Україні. Це фундамент для створення спільних інноваційних стартапів, а також важливий інструмент для нашого євроінтеграційного шляху»

Валерія Іонан,
заступник Міністра цифрової трансформації України з питань європейської інтеграції.

Хайлайти хакатону

Фокус першого хакатону зосереджено на інклюзивності та створенні доступних цифрових рішень для вивчення англійської мови. Учасники могли обирати працювати в межах треків хакатону — AI або EdTech, а також працювати над власним рішення чи виконувати завдання треку.

Поданих заявок

+185

Команд у двох треках

20

Годин для роботи
над рішенням

+175

Залучених експертів

18

Фінал хакатону

Онлайн пітчинг 7 команд-фіналістів

Доповіді від запрошених спікерів

Панельна дискусія із Експертами хакатону

Оголошення результатів

Переможці

Re:JAM

Команда презентувала платформу, керовану AI, яка містить автоматичне створення навчальних матеріалів і вправ, чат-асистента для практики англійської, також формуються завдання й фіксується прогрес користувача.

Ed:Talk

Команда запропонувала інтерактивну навчальну платформу для покращення рівня володіння англійською через спілкування з AI-персонажами, адаптованими до індивідуальних потреб користувачів.

Native Future

Команда представила ідею кросплатформеного продукту з функціоналом, як-от картки зі словами, чат ШІ для практики мови, актуальні статті для різних рівнів володіння англійською.

Майбутнє починається тут

Знайди своє місце серед інноваторів у сфері технологій та освіти