Призи

SET University

Сертифікат на курс від SET University на вибір. Ці освітні програми, побудовані за принципом управлінських програм бізнес-шкіл. У поєднанні з гнучкістю графіку, змішаним форматом та практичною експертизою, програми дозволяють адаптувати досвід відповідно до ваших індивідуальних кар'єрних цілей.

SKELAR

Персональна менторська сесія з карʼєрного розвитку відповідно до запиту та домену учасника. SKELAR — український venture builder, який будує міжнародні tech-бізнеси та налічує команду із понад 500 співробітників — справжніх high-перформерів.

Projector

Сертифікат на річний доступ Projector Library,  медіаплатформи з більш ніж 700 лекціями від профі з українських і світових компаній: Grammarly, MacPaw, Miro, Restream, Readdle, Reface, Preply та багато інших. Бібліотека щотижня поповнюється новим актуальним контентом із креативної та IT сфер.

ITVDN

Сертифікат на доступ до курсів на платформі ITVDN на три місяці. В одному місці зібрані відеоуроки, завдання, тренажери, тести, статті та вебінари – все, що потрібно для якісного системного IT навчання. Відео курси та всі додаткові сервіси розроблені досвідченими фахівцями та відповідають найвищим стандартам якості.

Access Lab

Технічний супровід розробки інклюзивного продукту від спеціалістів Access Lab, що мають понад 5 років досвіду у доступності. Access Lab першими в Україні отримали сертифікат Міжнародної асоціації спеціалістів доступності IAAP WAS.